Автор Тема: xp goldmaxx power v4  (Прочетена 13278 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1410
Re: xp goldmaxx power v4
« Отговор #30 -: Юни 12, 2014, 07:57:57 am »
Мисля си че маи ти не си ме разбрал колега!!! Когато написах че си го слагаме ед. на др. беше за отг. на kelesis-ss за черногледството на българина. Също kelesis-ss даде няколко примера за втората рака, и аз му казах какво са ми казвали приятелите ми. Мен заради това ме е страх да взимам каквото и да било втора рака В БГ. Така че не искам да казваш че обиждам хората в сайта. А когато видях че си администратор реших че може да ти се има доверие и за това ти писах, но явно съм сгрешил. И ако не ти се работи с мен ме блокирай и готово. Успех и на теб с продажбата на МД
Нямам никакви причини и основания да те блокирам, тук си добре дошъл и ще ти помагаме доколкото имаме възможност. И наистина може да ми имаш пълно доверие.Най-лесния вариант беше като неразбиращ да ти продам моя Голдмакс.
Пак повтарям - този апарат не е за теб, ако нямаш никакъв опит в металдектинга и ако няма някой край теб ,който е работил с такъв апарат. Ще си изгубиш куп време, ходене и ресурси.

Аз съм си купувал куп неща от Продавалника и винаги хората са били коректни,че  и кола си купих от колега преди време и не съм имал проблеми. Не отричам, че има и такива като твоите приятели, но рано или късно истината излиза и си получават заслуженото.

Преди много време купих едно Ace150 за тестове и след това го продадох почти ново на половин цена на начинаещ колега от Бургаско. И след това бяха луди разправии ,че апаратът не работел добре - когато правел тестове със злато ,то не попадало в скалата GOLD за идентификацията, ръждясали железа му ги свирело за цвят и т.н.
Който има някакъв опит ,веднага ще разбере ,че причината не е в апарата.
Та и така с Голдмакса - това е много труден апарат и много се съмнявам,че с липса на опит в металдетектинга ще имаш резултати с него в близката една година. И първото, което ще стане е да започне да те разяждат съмнения, дали апаратът  е в ред.
  Поздрави и извинявал ако съм те обидил или засегнал по някакъв начин.

Неактивен gyulter

• Напреднал потребител
  • Публикации: 189
« Отговор #31 -: Юни 13, 2014, 01:12:50 am »
дано не го продадеш скоро :) белким аз го взема , търся най-вече на замърсени терени и този апарат ми допада

Неактивен Mladencho

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 634
« Отговор #32 -: Юни 13, 2014, 02:13:41 am »
това е много труден апарат и много се съмнявам,че с липса на опит в металдетектинга ще имаш резултати с него в близката една година. И първото, което ще стане е да започне да те разяждат съмнения, дали апаратът  е в ред.

Точно така,подкрепям напълно мнението на кодо.
"Животът на човекът е това,което той сам мисли за него"  -  Марк Аврелий

Неактивен Turbinata

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 17
« Отговор #33 -: Юни 14, 2014, 12:24:21 am »
Нямам никакви причини и основания да те блокирам, тук си добре дошъл и ще ти помагаме доколкото имаме възможност. И наистина може да ми имаш пълно доверие.Най-лесния вариант беше като неразбиращ да ти продам моя Голдмакс.
Пак повтарям - този апарат не е за теб, ако нямаш никакъв опит в металдектинга и ако няма някой край теб ,който е работил с такъв апарат. Ще си изгубиш куп време, ходене и ресурси.

Аз съм си купувал куп неща от Продавалника и винаги хората са били коректни,че  и кола си купих от колега преди време и не съм имал проблеми. Не отричам, че има и такива като твоите приятели, но рано или късно истината излиза и си получават заслуженото.

Преди много време купих едно Ace150 за тестове и след това го продадох почти ново на половин цена на начинаещ колега от Бургаско. И след това бяха луди разправии ,че апаратът не работел добре - когато правел тестове със злато ,то не попадало в скалата GOLD за идентификацията, ръждясали железа му ги свирело за цвят и т.н.
Който има някакъв опит ,веднага ще разбере ,че причината не е в апарата.
Та и така с Голдмакса - това е много труден апарат и много се съмнявам,че с липса на опит в металдетектинга ще имаш резултати с него в близката една година. И първото, което ще стане е да започне да те разяждат съмнения, дали апаратът  е в ред.
  Поздрави и извинявал ако съм те обидил или засегнал по някакъв начин.

Мерси за извинението, и аз се извинявам ако съм ви засегнал или обидил с нещо. Да има и такива хора които няма да те излъжат не го отричам надявам се всички тук да са такива и за напред да си помагаме един на друг. А за голдмакса съм съгласен с вас че ще е труден апарат за мен но съм упорит във всичко и с малко повече желание и практика за най-много година и ще му свикна  :) Щом го взема ще ви се похваля веднага  :)
 Успех на всички

Неактивен gyulter

• Напреднал потребител
  • Публикации: 189
« Отговор #34 -: Юни 14, 2014, 08:02:55 pm »
30 минути с голдмакса и съм експерт :) аз работя на алл метал и тези специални опции за желязото са перфектни

Неактивен gun

• Производители
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 672
    • http://bestmetaldetectors.info/
« Отговор #35 -: Юни 14, 2014, 09:01:44 pm »
Първо аз съм купувал от Кодокан  апарат и той беше като излязъл от магазина и след шест месечна експлоатация от мен го продадох за повече пари от колкото бях го купил .И второ не е толкова трудно да свикнеш със някои апарат стига да имаш желание . ;)

Неактивен Turbinata

• Нов потребител
  • *
« Отговор #36 -: Юни 23, 2014, 03:42:04 pm »
От петък съм горд собственик на голдмахх  8) 8) 8) ето и малко снимки от първото ми търсене  :) :) :)

Неактивен kodokan

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 1410
« Отговор #37 -: Юни 23, 2014, 07:27:47 pm »
Дано да ти е късметлийски новия апарат, колега. Предполагам си усетил, че e от най добрите в своя клас. Като му посвикнеш остава да го доокомплектоваш с една 27-ца сонда и ще е още по-дълбок.
Поздрави.

Неактивен Turbinata

• Нов потребител
  • *
« Отговор #38 -: Юни 23, 2014, 11:32:09 pm »
Мерси колега. Не мога да кажа че е от най-добрите в класа си понеже не съм работил с други МД. Взех го с 27-ца и честно казано останах доста доволен от дълбочината на която засече парчето от подковата със звуците ми е малко трудно но това с практиката че свикна.
 Успех на всички

Неактивен deso

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 543
« Отговор #39 -: Юни 24, 2014, 02:21:35 am »
 На тоя апарат все на бързината му зафалят ... Без да отнемам важност на прословутата му бързина , за мене разковничето за успеха на GMP е в звука , без съмнение .  Ушкем са  никакви два тона и половина ,пък се е получило уникално аудио .

Неактивен algan

• Напреднал потребител
  • Публикации: 158
« Отговор #40 -: Ноември 19, 2019, 09:11:42 pm »
Колеги ,някой има ли информация за сандата на голд макс пауър какъв е омажа и индуктивноста на намотките?

click tracking

---