Автор Тема: Пулс-индукционен дълбочинен металдетектор P.I.2002D  (Прочетена 10874 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен naskoakulata

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 20
някои може ли да ми разясни нещо повече за този  Пулс-индукционен апарат.добър ли е защото искам да взимам машина за дълбоко търсене,моля за съвети.

Неактивен leon00

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 78
  • Прогонен
коега ако е за гарнета и бакъри не става , плитичък е .

Неактивен deso

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 543
някои може ли да ми разясни нещо повече за този  Пулс-индукционен апарат.добър ли е защото искам да взимам машина за дълбоко търсене,моля за съвети.

Мое мнение и нека си остане такова .Напук на колективната позиция /да не кажа ,заблуда /за големите дълбочини на рамките
Ako терена го позволява ,един издут монетар  с голяма антена върши почти,почти същата работа като на една добра  рамка .

Неактивен laki

• Тестова група
  • Ветеран
  • *
  • Публикации: 658
Правилно  си  казал-АКО  ТЕРЕНА  ГО  ПОЗВОЛЯВА.Нали  знаеш  ,че  в  половин  България не  го  позволява.

Неактивен jickata

• Старши потребител
  • Публикации: 398
Просто е смешно да се сравнява PI детектор и VLF за дълбочина.Макар че нямат хубава дикриминация са дълбокопробивни. ;)
Поздрави.

Неактивен naskoakulata

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 20
Правилно  си  казал-АКО  ТЕРЕНА  ГО  ПОЗВОЛЯВА.Нали  знаеш  ,че  в  половин  България не  го  позволява.
според тебе,а и другите колеги кои  монетар е добър за тази цел.аз се колебаех между три такива Fisher F75,Garrett GTI-2500,Minelab Safari какво ще кажете за тия според опитите които имате според вас кои ще е по добар.а и за този ако може да кажете нещо че ми го препоръчаха  White’s MX5 благодаря за вниманието,знам 4е не е по темата                                                                                                                           

Неактивен Ceco_

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 68
Игъл , биг фут , ал метал , кърти мивки .

Неактивен maistora

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 7
Игъл с голямата антена в режим Al metal.

Неактивен Балкански

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 11
  • Око за Две , Зъб за Чене
Re: Пулс-индукционен дълбочинен металдетектор P.I.2002D
« Отговор #8 -: Декември 13, 2014, 07:45:03 pm »
Мое мнение и нека си остане такова .Напук на колективната позиция /да не кажа ,заблуда /за големите дълбочини на рамките
Ako терена го позволява ,един издут монетар  с голяма антена върши почти,почти същата работа като на една добра  рамка .

Извинявай колега но бих искал да поправя мнението ти ( мисля ,че грешиш много ). Имам ПИ бангия , от последните модели с дискриминация от Варна купен. Та 1-вото нещо е че не се влияе ПО НИКАКЪВ НАЧИН ОТ ТЕРЕНА !!! Ако искайте търсете в/у чист магнит , за дълбочина и ГПХ 5000 неможе да му се конкурира ! Работя под ел. стълбове без грам смущения. Мога да елиминирам по малките железа като пирони и малки като тях боклук ( но това засметка на дълбочина ) примерно ако хващаш сигнал от 1.50м ако искаш да премахнеш боклука и искаш само на по големи да свири пада на 1м примерно , до колко големи предмети може да премахваш може да регулираш от 1 до 10. Има още много да кажа но стига за сега. правилото е следното : Взимаш един Рамков уред или ГПХ 5000 + една монетарка с добра дискриминация след тях !!! Така правят напредналите с материала ( аз несъм такъв , но виждам такива цял ден като вървим по баирите с групата )
Око за Две , Зъб за Чене

Неактивен horhe_69

• Напреднал потребител
  • Публикации: 218
« Отговор #9 -: Декември 13, 2014, 08:43:09 pm »
Колега искам да те питам и какво търсиш на 1.5  явно някои казан защото парите са отгоре  :D

Активен wave

• Производители
  • Старши потребител
  • *
  • Публикации: 318
    • Wave metaldetektors
« Отговор #10 -: Декември 13, 2014, 10:37:35 pm »
Цитат
Работя под ел. стълбове без грам смущения.

ПИ детекторите работят на ниска честота /100-500Hz/ и са най уязвими от страна на електрическата мрежа.Принцип на работа излъчване на импулс и превключване на входа към приемника за приемане на импулса. Затова навивката /бобината/ е само една и няма нужда от настройка и екран.Ниската честота има дълбока пробивност за сметка на дискриминацията.
КОГАТО ДРУГИТЕ НЕ МОГАТ!
http://metaldetector-bg.com/

Неактивен mareka

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #11 -: Януари 04, 2015, 12:22:35 am »
ПИ детекторите работят на ниска честота /100-500Hz/ и са най уязвими от страна на електрическата мрежа.Принцип на работа излъчване на импулс и превключване на входа към приемника за приемане на импулса. Затова навивката /бобината/ е само една и няма нужда от настройка и екран.Ниската честота има дълбока пробивност за сметка на дискриминацията.
    Ако някой ,който е в час ще ти се смееее. Първо не сме го забелязли. Второ знаеш ли какво е ниско , високо напрежение, филтри ,абе бате пълен хаус. Нали има баламурници и те тва...

click tracking

---