Автор Тема: Minelab gpx???  (Прочетена 15030 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен deron

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 22
Minelab gpx???
« -: Януари 09, 2014, 12:51:14 am »
здравейте някой може ли да ми помогне s nastroikite na minelab gpx 4000

Неактивен p1r6iv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 56
Re: Minelab gpx???
« Отговор #1 -: Август 25, 2016, 02:18:17 pm »
И аз търся настройки 😊

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • Публикации: 644
  • миндил и железарка
« Отговор #2 -: Август 25, 2016, 11:31:16 pm »
настройките са спрямо терена и това което търсиш, няма универсални настройки. това не е толкова проста машина, но ако прочетеш упътването няколко пъти ще ти се изяснят доста работи.

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2190
« Отговор #3 -: Август 26, 2016, 07:18:55 am »
И аз търся настройки 😊
На събора на федерацията командера ще покаже някои хватки с джипихикс.

Неактивен plboy

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 131
« Отговор #4 -: Август 27, 2016, 04:22:47 pm »
настройките не са сложни подбирате таймингите за почвата, Rx и стабилизатора, целта е да го направите тих .... какви проблеми имате при работа с него....... кога е събора
0888750222

Неактивен egata88

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 2
  • Само напред
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2016, 09:10:06 pm »
Здравейте.
До сега работех с Гарет аце 250,доста дупки и му свикнах кога на какво звъни, но съм намислил нещо от сорта на гипихикс 4500,тъй като 5000 е доста скъп поне за мен :(
Ако някой има впечатления от него,и възможностите му да драсне. Не знам защо но направо го боготворя.
Заслужава ли си инвестицията? :)

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2016, 10:35:39 pm »
Заслужава си всяка стотинка, но се иска много практика и много изкопани дупки. Малко ще ти е труден прехода от гаретчето към пулса, най сложно е да се научат разновидностите на звука при джипито, а това става след 1-2 години практика.

Неактивен gogo_tabakov

• Напреднал потребител
  • Публикации: 173
  • когато грешиш търси вината само в себе си
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2016, 08:52:27 pm »
в моя край чух за човек ,който си купил след гадулка гпх 5000 ,първата година след него ходили трима дружки с лопати ,така че като съвет от мене преди да се нахвърлите на такава скъпа покупка съберете повече мнения консултирайте се с човек който го притежава ,дори ако е възможно вземете урок от него и чак тогава копувайте в противен случей ще сте доста разочеровани.

Неактивен stefan085

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 24
« Отговор #8 -: Ноември 09, 2016, 09:06:25 pm »
Моето мнение е че ГП-то е слаб като монетар,силата му е на едри обекти с голямата сонда.Миналия сезон всеки ден сме излизали с човек който работи с ГП-4500,аз работя с гадулка.Може да ви е за присмех може да оплювате колкото искате,но аз слизам с 15 полезни сигнала,ГП-то слиза с 10.Това са резултати от цял сезон,не от тестове,не от един излет.Струва си машинката,спор няма,но не е за всички обекти,по старите може би ще разберат.Поздрави :)

Неактивен pitbuls

• Напреднал потребител
  • Публикации: 165
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2016, 12:40:48 am »
Това със сигналите не е критерий. Проверявайте си сигналите един на друг,тогава се вижда кое как е. На 100 декара нива каква е гаранцията,че ще минете през еднакъв брой сигнали,че да видите от тях Ком й ще извади повече. Тука късмета играе главна роля.

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2016, 08:13:57 am »
Да уточним само че джипито не е за нивите, там няма шанс да извади повече сигнали от монетар защото се работи бавно и на разбутана почва няма дълбочина. В гората обаче е друга работа, хващат се сигнали недостижими за никоя монетарка, и не съм съгласен че е за едри работи, най добре лови единични стотинки, естествено зависи и от оператора, има хора които работят от много време и пак не могат да усетят машината.

Неактивен p1r6iv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 56
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2016, 10:06:52 am »
Не е толкова лесна колкото изглежда. Със 20-30 излита съм и всеки път чувам и научавам нещо ново. След всяко излизане оставам все по очарован, но определено има доста работа с нея докато се слеете. Според мен няма монетар който да бърка на такава дълбочина поне за сега.

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 97
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2016, 05:50:52 pm »
Има колега има АКА Signun MFD но и там трябва доста практика за далбочинната програма.Поздрави

Неактивен kronos555

• Ветеран
  • миндил и железарка
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2016, 06:25:18 pm »
Двата апарата са коренно различни, сигнума хваща само големи предмети в дълбочина, но не може да хване например малка бронзова монетка на 40см. Повярвай ми за единични стотинки (а и не само) няма машина която да бие джипито. Интроника и хибрида на уайтс може би ще са следващите лидери в тази област

Неактивен montego

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 29
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2016, 07:47:12 pm »
Като спомена Интроник-какво стана с този апарат?Има ли някакво развитие с него?Виждам,че се правят тестове,но не се чува нищо за евентуален дебют на пазара...

click tracking

---