Автор Тема: XP DEUS  (Прочетена 54946 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanbg

• Старши потребител
  • Публикации: 304
    • XPDeusFisherF75LtdF19LtdNexusMPNoktaImpMinEquinox MakroMultKr
Re: XP DEUS
« Отговор #120 -: Март 08, 2018, 05:50:03 pm »
Абе колеги гледах един клип в който човекът работещ с деус казва че единственото нещо което не му харесва било че не можел да намали звука от дистанционното!На всичките им екстри и менюта вярно ли няма такава опция?На мен не ми се вярва ама не съм с деус, така че вие кажете-пък си викам като нищо и този да е такъв идиот че да не може да го намери!

За работа с XP Deus е хубаво да имаш слушалки , през пулта не се хващат всички честотни звуци . Слушалките втора ръка са на много добри цени и си заслужава да си ги имате а и от тях може да регулирате силата на сигнала.
Да запазим историята си.

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2184
    • Mikron NRG-150
« Отговор #121 -: Март 08, 2018, 05:56:58 pm »
Пулта на деуса работи най-добре със слушалки от старите хендсфрита на нокиите тип тапи, перфектен звук като сила и чистота и, ако не ги набиваш яко в ухото чуваш и околните шумове.

Неактивен Vvvvv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 45
« Отговор #122 -: Март 08, 2018, 06:42:13 pm »
Пулта на деуса работи най-добре със слушалки от старите хендсфрита на нокиите тип тапи, перфектен звук като сила и чистота и, ако не ги набиваш яко в ухото чуваш и околните шумове.
А дали ще работят добре на стрите Фишери 12ХХ серията ,като се смени жака с 6милиметров ?

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 98
« Отговор #123 -: Март 09, 2018, 11:58:23 am »

Браво колега точно така за съжаление не ги правят вече както преди с волум контрол с врътка- ако намеря някъде останали от преди ще си купя но досега не съм намерил въпреки че съм търсил къде ли не-ако някой има за продаване да се обади ще се разберем :)
« Последна редакция: Март 09, 2018, 12:03:15 pm от batned »

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #124 -: Март 09, 2018, 12:05:22 pm »
А дали ще работят добре на стрите Фишери 12ХХ серията ,като се смени жака с 6милиметров ?

става с преходник

Неактивен mustang1988

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 49
    • gold mask 3
« Отговор #125 -: Март 10, 2018, 11:28:01 pm »
Рубла аз имам слушалки (не на деус) дето имат колелце от което се регулира звука -с тях мога ли да намалям звука на дистанционното и като ги извадя да остане намален?

Неактивен odins-

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 199
  • xp deus,mikron 110
« Отговор #126 -: Март 11, 2018, 12:05:34 am »
Не,няма да се намали,но можеш да спреш звукът на пулта и да караш със слушалки,каквито и да са.

Неактивен rublata

• Напреднал потребител
  • Публикации: 205
  • ПАРИТЕ ОБИЧАТ ТИШИНАТА..
    • Mikron NRJ150....Minelab Equinox800-15"
« Отговор #127 -: Март 13, 2018, 04:20:08 pm »
Правилно каза колегата Однис-елеминираш звука  и караш на слушалки,а иначе точните слушалки си избрал с потенциометър за намаляване на звука и ако са малки и с  Г образна букса за да не се прекършва още по добре,....вчера си бях забравил слушалките и ми беше  много терсене.........

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #128 -: Март 30, 2018, 09:18:46 am »
Батерията на деуса е много издръжлива и при правилно използване на апарата 5-6 години едва ли ще имате проблеми- по скоро ще си харесате след време някой друг апарат отколкото да се наложи да сменяте батерията- не слушайте хора които са виждали Деус само на снимка а иначе се пишат на много компетентни по въпроса. За четири години с деус нямам никакви проблеми с батерията а и изобщо в България се съмнявам че на някого изобщо се е наложило да сменя батерия

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 86
    • Ака сигнум MFD  Мохарем 2в1
« Отговор #129 -: Март 30, 2018, 11:12:08 am »
Колега никой не оспорва че батерията не даржи но ас имах следния проблем в топлото време  е оган но във студа батериятя падаше за 2.5-3 часа и накрая се ядосах и го разкарах.Поздрави.

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #130 -: Март 30, 2018, 05:47:24 pm »
Колега никой не оспорва че батерията не даржи но ас имах следния проблем в топлото време  е оган но във студа батериятя падаше за 2.5-3 часа и накрая се ядосах и го разкарах.Поздрави.
Аз нямам такива проблеми -възможно е при теб да ги е имало вярвам ти ама пак казвам аз зимата го нямам този проблем

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 86
    • Ака сигнум MFD  Мохарем 2в1
« Отговор #131 -: Март 30, 2018, 07:31:38 pm »
Нали знаеш колко тъпо му става на човек като гледа как другите бачкат а ти стоиш в колата щото нямаш ток.Поздрави

Неактивен gogosto

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 78
    • Правена бангия, АКА сорекс про
« Отговор #132 -: Март 31, 2018, 01:21:51 am »
Няма да забравя един такъв случай с моя приятел и колега, който се случи преди доста години. Отидохме на един обект, който бе много далече, а едновременно с това има изкачване близо час пеша. Е изкачихме баира и горе облаците обгърнали върха - студено много, работихме половин час и неговите батерии паднаха. Това се запомня завинаги. След този случай приспособих един пакет резервни батерии (алкални) за такива случаи и винаги са с мен, те са с голяма трайност и при нужда биха свършили работа. Деуса не вярвам да не може и той - нали е високо технологичен ?!!

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #133 -: Март 31, 2018, 04:32:25 pm »
Няма да забравя един такъв случай с моя приятел и колега, който се случи преди доста години. Отидохме на един обект, който бе много далече, а едновременно с това има изкачване близо час пеша. Е изкачихме баира и горе облаците обгърнали върха - студено много, работихме половин час и неговите батерии паднаха. Това се запомня завинаги. След този случай приспособих един пакет резервни батерии (алкални) за такива случаи и винаги са с мен, те са с голяма трайност и при нужда биха свършили работа. Деуса не вярвам да не може и той - нали е високо технологичен ?!!
Разбира се че може да се зарежда с мобилно зарядно или ако имаш паурбокс никакъв проблем да си го заредиш и там някъде по баирите примерно ;) Аз съм излизал доста често и през зимата и съм нямал проблем с батерията както казва колегата по горе- един единствен път ми се е налагало да го заредя в гората и то понеже бях забравил да го заредя в къщи

Неактивен odins-

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 199
  • xp deus,mikron 110
« Отговор #134 -: Юли 04, 2018, 10:05:05 pm »
XP обявиха пускането на нов софтуер v5 който може да се очаква между юли и септември тази година.Той ще е предназначен за нови три антени X35 Общо 35 честоти - 5 основни честоти с 7 широки компенсирани от 3,7 до 4,4 kHz, от 7,1 до 8,4 kHz, от 10,5 до 12,4 kHz, от 15,2 до 17,8 kHz, от 23,5 до 27,7 kHz,Размерите са същите като досегашните черни антени 22см, 28см и 34 / 28см .

click tracking

---