Автор Тема: XP DEUS  (Прочетена 49039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanbg

• Старши потребител
  • Публикации: 273
    • XPDeusFisherF75LtdF19LtdNexusMPNoktaImpMinEquinox MakroMultKr
Re: XP DEUS
« Отговор #120 -: Март 08, 2018, 05:50:03 pm »
Абе колеги гледах един клип в който човекът работещ с деус казва че единственото нещо което не му харесва било че не можел да намали звука от дистанционното!На всичките им екстри и менюта вярно ли няма такава опция?На мен не ми се вярва ама не съм с деус, така че вие кажете-пък си викам като нищо и този да е такъв идиот че да не може да го намери!

За работа с XP Deus е хубаво да имаш слушалки , през пулта не се хващат всички честотни звуци . Слушалките втора ръка са на много добри цени и си заслужава да си ги имате а и от тях може да регулирате силата на сигнала.
Да запазим историята си.

Неактивен zempar

• Главен модератор
  • Ветеран
  • Публикации: 2175
    • Mikron NRG-150
« Отговор #121 -: Март 08, 2018, 05:56:58 pm »
Пулта на деуса работи най-добре със слушалки от старите хендсфрита на нокиите тип тапи, перфектен звук като сила и чистота и, ако не ги набиваш яко в ухото чуваш и околните шумове.

Неактивен Vvvvv

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 42
« Отговор #122 -: Март 08, 2018, 06:42:13 pm »
Пулта на деуса работи най-добре със слушалки от старите хендсфрита на нокиите тип тапи, перфектен звук като сила и чистота и, ако не ги набиваш яко в ухото чуваш и околните шумове.
А дали ще работят добре на стрите Фишери 12ХХ серията ,като се смени жака с 6милиметров ?

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 97
« Отговор #123 -: Март 09, 2018, 11:58:23 am »

Браво колега точно така за съжаление не ги правят вече както преди с волум контрол с врътка- ако намеря някъде останали от преди ще си купя но досега не съм намерил въпреки че съм търсил къде ли не-ако някой има за продаване да се обади ще се разберем :)
« Последна редакция: Март 09, 2018, 12:03:15 pm от batned »

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #124 -: Март 09, 2018, 12:05:22 pm »
А дали ще работят добре на стрите Фишери 12ХХ серията ,като се смени жака с 6милиметров ?

става с преходник

Неактивен mustang1988

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 45
    • gold mask 3
« Отговор #125 -: Март 10, 2018, 11:28:01 pm »
Рубла аз имам слушалки (не на деус) дето имат колелце от което се регулира звука -с тях мога ли да намалям звука на дистанционното и като ги извадя да остане намален?

Неактивен odins-

• Тестова група
  • Напреднал потребител
  • *
  • Публикации: 170
  • xp deus,mikron 110
« Отговор #126 -: Март 11, 2018, 12:05:34 am »
Не,няма да се намали,но можеш да спреш звукът на пулта и да караш със слушалки,каквито и да са.

Неактивен rublata

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 73
  • животът е избор ,а изборът е в теб.
    • АКА INTRONIK STF
« Отговор #127 -: Март 13, 2018, 04:20:08 pm »
Правилно каза колегата Однис-елеминираш звука  и караш на слушалки,а иначе точните слушалки си избрал с потенциометър за намаляване на звука и ако са малки и с  Г образна букса за да не се прекършва още по добре,....вчера си бях забравил слушалките и ми беше  много терсене.........

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #128 -: Март 30, 2018, 09:18:46 am »
Батерията на деуса е много издръжлива и при правилно използване на апарата 5-6 години едва ли ще имате проблеми- по скоро ще си харесате след време някой друг апарат отколкото да се наложи да сменяте батерията- не слушайте хора които са виждали Деус само на снимка а иначе се пишат на много компетентни по въпроса. За четири години с деус нямам никакви проблеми с батерията а и изобщо в България се съмнявам че на някого изобщо се е наложило да сменя батерия

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 82
« Отговор #129 -: Март 30, 2018, 11:12:08 am »
Колега никой не оспорва че батерията не даржи но ас имах следния проблем в топлото време  е оган но във студа батериятя падаше за 2.5-3 часа и накрая се ядосах и го разкарах.Поздрави.

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #130 -: Март 30, 2018, 05:47:24 pm »
Колега никой не оспорва че батерията не даржи но ас имах следния проблем в топлото време  е оган но във студа батериятя падаше за 2.5-3 часа и накрая се ядосах и го разкарах.Поздрави.
Аз нямам такива проблеми -възможно е при теб да ги е имало вярвам ти ама пак казвам аз зимата го нямам този проблем

Неактивен krasimir1971

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 82
« Отговор #131 -: Март 30, 2018, 07:31:38 pm »
Нали знаеш колко тъпо му става на човек като гледа как другите бачкат а ти стоиш в колата щото нямаш ток.Поздрави

Неактивен gogosto

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 69
    • Правена бангия, АКА сорекс про
« Отговор #132 -: Март 31, 2018, 01:21:51 am »
Няма да забравя един такъв случай с моя приятел и колега, който се случи преди доста години. Отидохме на един обект, който бе много далече, а едновременно с това има изкачване близо час пеша. Е изкачихме баира и горе облаците обгърнали върха - студено много, работихме половин час и неговите батерии паднаха. Това се запомня завинаги. След този случай приспособих един пакет резервни батерии (алкални) за такива случаи и винаги са с мен, те са с голяма трайност и при нужда биха свършили работа. Деуса не вярвам да не може и той - нали е високо технологичен ?!!

Неактивен batned

• Редовен потребител
  • **
« Отговор #133 -: Март 31, 2018, 04:32:25 pm »
Няма да забравя един такъв случай с моя приятел и колега, който се случи преди доста години. Отидохме на един обект, който бе много далече, а едновременно с това има изкачване близо час пеша. Е изкачихме баира и горе облаците обгърнали върха - студено много, работихме половин час и неговите батерии паднаха. Това се запомня завинаги. След този случай приспособих един пакет резервни батерии (алкални) за такива случаи и винаги са с мен, те са с голяма трайност и при нужда биха свършили работа. Деуса не вярвам да не може и той - нали е високо технологичен ?!!
Разбира се че може да се зарежда с мобилно зарядно или ако имаш паурбокс никакъв проблем да си го заредиш и там някъде по баирите примерно ;) Аз съм излизал доста често и през зимата и съм нямал проблем с батерията както казва колегата по горе- един единствен път ми се е налагало да го заредя в гората и то понеже бях забравил да го заредя в къщи

click tracking

---