Автор Тема: Fisher F75  (Прочетена 150766 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен traper2504

• Старши потребител
  • Публикации: 417
Re: Fisher F75
« Отговор #300 -: Март 31, 2020, 01:18:25 pm »
На всяка почва , чието число е под 40 , може да се грундира единствено ръчно (не със спусъка ).
Числото на грунда при фабричната сонда почти винаги се различава , като е възможно например дс грундиране с фабричната на 55 , а с нел ,сеф или улитимейт то да е под 40 ,и да трябва да се грундира ръчно с потенциометъра .
Че трябва ръчно при Фишер под 40 грунд , ако все още не е ясно на някой не знам , но ела с тази антена на мокрия солен пясък или в морската вода да грундираш естественно ръчно и да успокоиш апарата. :D

Активен Scarface83

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 40
« Отговор #301 -: Март 31, 2020, 08:22:59 pm »
Там не съм пробвал .

Неактивен Equinox 600

• Редовен потребител
  • **
  • Публикации: 53
« Отговор #302 -: Март 31, 2020, 08:55:10 pm »
Чел съм, че трябва ръчен грунд в такива случай, но досега не ми се е случвало да го правя ръчно. Почвите на които съм ползвал моя Фишър са много над 40  :D Даже на тежка почва предпочитам да работя с Фишъра отколкото с моя Екоинокс. Фишъра е един от най-добрите апарати за мен, прост и работи там където другите апарати не работят, но веднъж ми се случи ме предаде на един терен грам го нямаше побъркваше се от паразитни сигнали и никаква дълбочина нямаше за разлика от Екоинокса ми той се представи там много добре направо не очаквах и се изненадах, тогава имах Екоинокс 600 още си не бях купил 800.

click tracking

---