Автор Тема: Българска Асоциация на Търсачите на Самородно Злато и Метеорити  (Прочетена 5336 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kiril62

• Старши потребител
  • Публикации: 261
    • Teknetics-Eurotek PRO
    • http://imperio.dir.bg/
Това е официалния сайт на Сдружението с нестопанска цел –  Българска Асоциация на Търсачите на Самородно Злато и Метеорити /БАТСЗМ/, регистрирано по
Закона за юридическите лица с нестопанска цел от Софийски Градски Съд – ФО с решение № 01/16.10.2012г. по дело №  654/2012
Както се разбира от самото име, това е сдружение на свободните хората с хоби промиване на самородно злато и търсене на метеорити и всеки е добре дошъл да сподели, пита, коментира всичко свързано с любимото ни хоби.

В официалния сайт на БАТСЗМ www.zlatoimeteoriti.bg можете да четете и коментирате новини за хобито и организацията. Тук можете да се информирате относно, задачите и целите на БАТСЗМ, както и начините за постигането им.

Основната цел на организацията е да обедини максимално по-вече хора споделящи хобито търсене на самородно злато и метеорити и именно затова всеки е добре дошъл със своите идеи и знания.

Към официалния сайт, в който се намирате в момента имаме и официален форум на БАТСЗМ www.forum.zlatoimeteoriti.bg , където отделно можете да се регистрирате за да се включите в живота на БАТСЗМ. Всички членове на БАТСЗМ ще имат пълни права на ползване на официалния Форум.

charon

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 26
    • Миладинка
Кире,успех в начинанието.
" Всичко, което чувам, е едно становище, а не факт. Всичко, което виждате, е гледна точка, а не истината. "

zanvan

• Напреднал потребител
  • Публикации: 220
    • gp 3500
нека да пожелая и аз успех на новата асоциация  :)
,,колкото повече по добре ,, :)
успех  нагоре и само нагоре  :)
нека целите и бъдат земни и достижими ,
като например:..........
 да завалят метеорити а не борба с вятърни мелници  ;D
--------------------------------------------------------------
Кире само ще те изкритикувам малко ,че небиваше такава анонимност щото видиш ли по виртуалното пространство плъзнаха слухове ,че новата организация щяла в 2012 година да доведе до края на света .та .някои колеги  взеха ,че си поръсиха косите с пепел  :P
пс . никой ли негледа дискавари сцена ...?
върви много як сериал ,,търсачи на метеорити,,  ... пичовете си вадят метеорити трошат лопати размахват металотърсачи и рамки  и хич неим дреми .. :)
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 07:30:50 pm от zanvan »

lamas

• Гост
Успех на колегата, мисля че ще ми е интересно, да науча за метеоритите повече, не че нещо знам.

deso

• Тестова група
  • Ветеран
  • Публикации: 537
    • Explorer SE, Правеняк ,MXT
Много хубаво ,Кирил е способен ,неспира да върши неща .Без съмнение и това начиначние ще го изкара на пред . Успех

Plamen

• Старши потребител
  • Публикации: 375
    • Pirat-Black Devil
Честито и от мен за сдружението.И повече жълто :)Поздрави.

Джони

• Ветеран
  • Публикации: 1067
  • Таен агент с АКА Сигнум MFT
Ами, добре. Честито!
Не го казвам с полвин уста.
Тая организация донякъде покрива хобито металдетектинг, но само частично, но затова пък обхваща друга група - златотърсачите.
Като гледам в целите и задачите сте по-амбициозни и от Федерацията -
"...-стимулира гражданското общество към реални действия в съответствие със законодателството на Р България;
-създаде самочувствие и съзнание у българския гражданин, че е част от законово и демократично гражданско общество, което отстоява правата си и съответно изпълнява задълженията си;
-развива и утвърждава духовните ценности, гражданското общество, образованието, науката и културата и здравословния начин на живот;
-защитава човешките права …."
- ако успеете да направите нещо в тази посока, макар че е много общо и имагинерно написано, май всички ще се радваме.
Аз лично бих следила секцията за метеоритите с удоволствие.
Бих се присъединила  и с членство,/трябва да решите дали приемате принципно членове и на Федерацията  ;D/ но мисля първо да поизчакам известно време, за да видя колко ще се покриват действията с целите.
И....пожелавам ви успех и резултати!
И си оправете печатните и правописни грешки в титулната страница, сигурно е от бързане.... :)
Монетата винаги има две страни.

Kiril62

• Старши потребител
  • Публикации: 261
    • Teknetics-Eurotek PRO
    • http://imperio.dir.bg/
Ами, добре. Честито!
Не го казвам с полвин уста.
Тая организация донякъде покрива хобито металдетектинг, но само частично, но затова пък обхваща друга група - златотърсачите.
Като гледам в целите и задачите сте по-амбициозни и от Федерацията -
"...-стимулира гражданското общество към реални действия в съответствие със законодателството на Р България;
-създаде самочувствие и съзнание у българския гражданин, че е част от законово и демократично гражданско общество, което отстоява правата си и съответно изпълнява задълженията си;
-развива и утвърждава духовните ценности, гражданското общество, образованието, науката и културата и здравословния начин на живот;
-защитава човешките права …."
- ако успеете да направите нещо в тази посока, макар че е много общо и имагинерно написано, май всички ще се радваме.
Аз лично бих следила секцията за метеоритите с удоволствие.
Бих се присъединила  и с членство,/трябва да решите дали приемате принципно членове и на Федерацията  ;D/ но мисля първо да поизчакам известно време, за да видя колко ще се покриват действията с целите.
И....пожелавам ви успех и резултати!
И си оправете печатните и правописни грешки в титулната страница, сигурно е от бързане.... :)

Всички са добре дошли след като в управителния съвет има двама човека от управителния съвет и на федерацията,на членската карта има място където всеки член може да си впише техническото средство,металдектор,драга ,улей и др. с което си упражнява хобито-търсене на самородно злато и метеорити.

Джони

• Ветеран
Ами кажи малко повече подробности - кога се учредихте,къде, колко човека, кои са в управителния съвет...така е малко като паднало от небето....никой нищо не знае и изведнъж - хоп....

ROMA

• Напреднал потребител
  • Публикации: 151
  • ПОКРОВИТЕЛКА
Кириле,честито!Пожелавам новата асоциация да пожъне успех и да има много последователи.
Форумът има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит!!!

lamas

• Гост
Ами кажи малко повече подробности - кога се учредихте,къде, колко човека, кои са в управителния съвет...така е малко като паднало от небето....никой нищо не знае и изведнъж - хоп....

Колежке, не мисля че сдружението на Кирето падна от небето, то отдавна има колеги който сондираха, мнението на всички ни.
Надявам се новото сдружение, да се сработи с федерацията и да си съдействат, в общото дело.

Джони

• Ветеран
Колежке, не мисля че сдружението на Кирето падна от небето, то отдавна има колеги който сондираха, мнението на всички ни.
Надявам се новото сдружение, да се сработи с федерацията и да си съдействат, в общото дело.
И аз се надявам двете организации да сработят, и така трябва да е, друг е въпроса колко ще го осъзнаят и едните, и другите.
Щото закона се отнася и за тях - никой няма да те пита метеорити ли търсиш, или желязо или стари пари, ако в краката ти намерят керамика....Пък да не говорим, че метеоритите и те сигурно спадат към подземните богатства, които са си държавна собственост. Просто още не са се сетили да гонят и хората, които се занимават с това, защото са малко....
Затова и попитах кои са в Управителния съвет. Но не ми отговориха.
« Последна редакция: Ноември 14, 2012, 08:49:21 am от Джони »

lamas

• Гост
И аз се надявам двете организации да сработят, и така трябва да е, друг е въпроса колко ще го осъзнаят и едните, и другите.
Затова и попитах кои са в Управителния съвет. Но не ми отговориха.

Да ме извиняват, федерацията и златното сдружение, но трябва да си глупаво наивен за да си мислиш че може, сам да се оправиш с тези хрантутници, които правят всичко възможно за да ни, няма.

lamas

• Гост
Да ме извиняват, федерацията и златното сдружение, но трябва да си глупаво наивен за да си мислиш че може, сам да се оправиш с тези хрантутници, които правят всичко възможно за да ни, няма.

Еиии, чак ме хваща срам, с какви думи наричам нашите управници, и не само аз,- хрантутници, бацили, кръвопийци и още какви ли не, нямат ли срама тези хора бе, какъв е този непукизъм.
Ако някой човек ме нарече с толкова обидни думи, и ако има основание за тях, така ще се скрия че и аз няма да знам къде съм се скрил.

imperio

• Администратори
  • Ветеран
  • Публикации: 2229
    • Mikron NRG 150, AKA Sorex Pro
    • Форум на Империо за металдетектинг и металотърсачи

А дано, ама надали. За съжаление.
Форумът е създаден с цел взаимопомощ, а не с цел взаимно плюене. Набийте си го в главите най-накрая.

click tracking

---